Veikla

/Local/EE/Images/2019/Globe_uus.jpg

„ASSA ABLOY Group“ regioniniai padaliniai gamina ir parduoda mechanines ir elektromechanines spynas, skaitmenines durų spynas, cilindrus ir apsaugines duris, kurios yra pritaikytos vietinės rinkos standartams ir saugos reikalavimams. Pasauliniai padaliniai gamina ir parduoda elektroninių praėjimo valdymo, identifikavimo produktus ir praėjimo automatizavimo sistemas pasaulinėje rinkoje. 

 

„EMEA“ atidarymo sprendimai

EMEA yra lyderė savo produktų srityse Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje. Komercinis segmentas sudaro apie 60 proc. pardavimų ir 40 proc. gyvenamųjų namų segmento. EMEA sudaro daug grupės įmonių,kurios gerai išmano vietines ir, daugeliu atžvilgių, įvairias rinkas. Produktai pirmiausia parduodami pasitelkiant platinimo kanalus, bei tiesioginiams galutiniams vartotojams.

Siūloma: mechaninės ir elektromechaninės spynos, skaitmeninės durų spynos, apsauginės durys ir priešgaisrinės durys, taip pat techninė įranga.

Visa EMEA grupės dalis:

______________________________

 

„Americas“ atidarymo sprendimai

Didžioji pardavimo dalis yra JAV ir Kanadoje, kur ASSA ABLOY turi itin plačią pardavimų organizaciją ir parduoda savo produktus per platintojus. Instituciniai ir komerciniai klientai sudaro didžiausią galutinių klientų segmentą. Šie segmentai sudaro 80 proc. pardavimų, o privačių gyvenamųjų namų segmentas – 20 proc.

Pardavimas Pietų Amerikoje ir Meksikoje vyksta daugiausiai per platintojus, didmenininkus ir namų remonto parduotuves.

Siūloma: mechaninės ir elektromechaninės spynos, skaitmeninės durų spynos, cilindrai, durų furnitūra, apsauginės durys, durų rėmai, pramoniniai aukšto saugumo tvoros ir vartai.

Visa „Americas“ grupės dalis:

______________________________

 

„Asia Pacific“ atidarymo sprendimai

Azijos šalys daugiausia yra besivystančios rinkos, kuriose nėra nustatytų saugumo standartų. Naujos statybos sudaro apie tris ketvirtadalius pardavimų. Kinijos rinkoje tos pačios rūšies spynos, rankenos ir įranga dažnai naudojamos tiek namuose, tiek darbo vietose. Kinijos gamybos padaliniai taip pat gamina produktus ir kitiems ASSA ABLOY padaliniams.

Australija ir Naujoji Zelandija yra brandžios rinkos su nustatytais saugos standartais, kuriose didžiąją dalį pardavimų sudaro renovacijos ir atnaujinimai.

Siūloma: mechaninės ir elektromechaninės spynos, skaitmeninės durų spynos, didelio saugumo durys, priešgaisrinės durys ir įranga.

Visa Azijos ir Ramiojo vandenyno šalių grupės dalis:

______________________________

 

Pasaulinės technologijos

„Global Technologies“ apima dvi verslo sritis: „HID Global“ ir „ASSA ABLOY Global Solutions“.

„HID Global“ yra pasaulinis lyderė patikimų tapatybės nustatymo sprendimų srityje, skirtoje pasaulio žmonių, vietų ir daiktų tapatybei patikimai nustatyti. Klientai apima įmones, sveikatos priežiūros, švietimo, finansų, vyriausybės ir valstybės institucijas.

„ASSA ABLOY Global Solutions“ pirmauja vystant saugius ir patikimus prieigos sprendimus viešbučiams, kruiziniams laivams, studentų apgyvendinimo ir pagyvenusių žmonių priežiūros įstaigoms. „Global Solutions“ sistemos ir produktai yra įrengti daugiau nei septyniuose milijonuose viešbučio kambarių daugiau nei 42 000 viešbučių visame pasaulyje.

Visa „Global Technologies“ grupės dalis:

______________________________

 

„Entrance Systems“

„Entrance Systems“ yra pasaulinė lyderė, turinti pardavimų įmones 35 šalyse ir platintojus 90 šalių. Paslaugų operacijos sudaro beveik trečdalį visų pardavimų.  

Produktai parduodami per tris kanalus. Nauja įranga ir visapusiškos paslaugos parduodamos tiesiogiai galutiniams vartotojams kaip ASSA ABLOY prekės ženklas. „Entrematic“ prekės ženklas yra netiesioginis kanalas, daugiausia skirtas didelėms ir vidutinėms įmonėms. „Cardo“ parduoda pramoninių durų komponentus ir priedus pramoniniuose ir gyvenamųjų namų segmentuose bei jutiklius durų ir liftų pramonei.

Siūloma: produktai, iėjimo automatikos paslaugos ir komponentai: automatinės pasukamos, stumdomos ir besisukančios durys, pramoninės durys, garažo durys, aukštos kokybės durys, prijungimo sprendimai, angarų durys, vartų automatika, antžeminių sekcijų durys ir jutikliai.

Visas „Entrance Systems“ grupės dalis:"