ASSA ABLOY prekės ženklai ir tapatumas

ASSA ABLOY turi didžiausią vertę likusiuose grupės prekės ženkluose, iš kurių keli buvo įsigyti per daugelį grupės įsigijimų. ASSA ABLOY yra pasaulinis pagrindinis prekės ženklas. Jis dažnai derinamas su atskirais prekių ženklais, kurie yra gerai žinomi vietos mastu, taip pat ir reglamentuose bei saugumo standartuose. Tokiu būdu grupė padidina ASSA ABLOY pagrindinio prekės ženklo, vienijančio Grupės pardavimo skyrius, matomumą ir atstovauja naujoves, pirmaujančias technologijas ir visus durų atidarymo sprendimus.

Apie 70 proc. grupės pardavimų priklauso ASSA ABLOY pagrindiniam prekės ženklui arba ASSA ABLOY ir vietinių prekių ženklų deriniui. 

     

 

Pagrindinį prekės ženklą papildo pasauliniai prekių ženklai, kurie yra lyderiai savo rinkos segmentuose, kai kurie pavyzdžiai: „Yale“ gyvenamųjų namų rinkoje, „HID“ praėjimo kontrolėje, saugios kortelės išdavimo ir identifikavimo technologija, ABLOY padidintos apsaugos spynose. Grupė taip pat turi produktų ženklus, kurie nėra susiję su ASSA ABLOY, pvz., „Entrematic“ įėjimo automatikos srityje.