Saugumo užtikrinimas ir stebėsenos prieiga verslo aplinkoje

Svarbią verslo informaciją būtina apsaugoti. Dėl šios priežasties biurų pastatai ir verslo aplinka reikalauja aukšto saugumo lygio.

Biuruose taikomi saugumo sprendimai, tokie kaip saugios durys, fizinė ir logine prieigos kontrolė, turi būti lankstūs: jie turi būti pritaikyti daugybei žmonių, kurie dieną naudojasi įvairiomis prieigos teisėmis, ir leisti saugiai išeiti iš pastato ekstremaliųjų situacijų metu.

Didelėse tarptautinėse korporacijose gali prireikti visose patalpose įdiegti visuotinės prieigos kontrolės sistemą, kuri būtų valdoma nuotoliniu būdu.

Darbuotojams, kurie visą dieną praleidžia biure, būtina suteikti patogumo ir įvairių galimybių, o prieigos kontrolės sistemos leidžia šį tikslą įgyvendinti.

Pagrindinės sritys, kuriose ASSA ABLOY gali pasiūlyti integruotus sprendimus:

Pagrindiniai įėjimai: automatinės stumdomos, sukamos bei pakabinamos durys, kurios yra pritaikytos dideliam žmonių srautui ir kuriose įmontuotos elektroninės prieigos kontrolės sistemos, leidžiančios nuotoliniu būdu iš centrinės vietos stebėti teritoriją, siekiant užtikrinti, kad į pastatą įeitų tik leidimą turintys darbuotojai ir kad visų lankytojų prieiga būtų visą laiką kontroliuojama. Biuro kabinetai: saugios durys ir įranga, suderinta su prieigos kontrolės sprendimais, naudojant lustines korteles, užtikrina informacijos ir vertingų daiktų saugumą.
Konferencijų salės: įeigos kontrolės sprendimai, naudojant lustines korteles ir skaitytuvus, yra derinami naudojant saugias duris, kuriose įmontuotos elektromechaninės spynos, kad leidimo neturintys darbuotojai negalėtų patekti į salę per svarbius susirinkimus ir konferencijas.
Turto stebėjimas: pažangūs raktų seifai ir spintelės, kurias lengva suderinti su prieigos kontrolės sprendimais, teikia papildomą apsaugą, realiu laiku registruojant veiksmų seką ir ženklinant bei susekant svarbiausią įstaigos turtą.
Avariniai išėjimai: sprendimai, leidžiantys greitai ir saugiai išeiti iš patalpos, naudojant ugniai atsparias duris bei atsarginio išėjimo sistemas, kurios apsaugo žmones ir turtą kritinėse situacijose ir neleidžia neteisėtai patekti į patalpą ar teritoriją.