Integruoti durų sprendimai laisvalaikio centruose ar viešosiose įstaigose

Saugumo sprendimai, taikomi viešosioms įstaigoms, turėtų sustiprinti lankytojų patirtį, tuo pat metu užtikrindami saugų ir patogų valdymą.

Viešosios įstaigos turi būti atviros visuomenei, tačiau gerai apsaugotos nuo įsibrovimų, vagysčių, vandalizmo ir gaisrų. Produktai taip pat turi derėti prie istorinės architektūros ar šiuolaikinių stiklo konstrukcijų.

Viešosios įstaigos, tokios kaip sporto centrai, koncertų salės ir muziejai, reikalauja skubios evakuacijos sprendimų, pavojaus signalizavimo įrenginių, elektroninių durų atidarymo įrenginių ir avarinių išjungiklių, užtikrinančių svečių saugumą, tačiau joms taip pat turi būti taikomi prieigos kontrolės sprendimai, neleidžiantys bet kam patekti į teritorijas, į kurias draudžiama įeiti.

Pagrindinės sritys, kuriose ASSA ABLOY gali pasiūlyti integruotus sprendimus:

Pagrindinės teritorijos ir šalia esančių vietų saugumas: prieigos kontrolės sistemos leidžia nuotoliniu būdu iš centrinės vietos stebėti įstaigą ir užtikrinti, kad visų lankytojų prieiga yra kontroliuojama.
Pagrindiniai įėjimai: automatinės stumdomos, sukamos bei pakabinamos durys, kurios yra pritaikytos dideliam žmonių srautui ir kuriose įmontuotos elektroninės prieigos kontrolės sistemos, leidžiančios nuotoliniu būdu iš centrinės vietos stebėti teritoriją ir registruoti visus lankytojus, kurie įeina į pastatą.
Viešosios vietos: fizinės ir loginės prieigos kontrolės sprendimai gali būti specialiai pritaikyti, siekiant nustatytu paros metu leisti arba neleisti žmonėms pateikti į įvairias vietas, tokias kaip tualetai, kavinės ir salės.
Rūbinės ir VIP zonos: nuotoliniu būdu valdomos prieigos kontrolės sprendimai, suderinti su apsaugos sistemomis, įskaitant vaizdo stebėjimo sistemas, užtikrina, kad į saugomą zoną tik nustatytu laiku galėtų patekti tik tam tikri asmenys.
Avariniai išėjimai: sprendimai, leidžiantys greitai ir saugiai išeiti iš patalpos, naudojant ugniai atsparas duris bei atsarginio išėjimo sistemas, kurios apsaugo žmones ir turtą kritinėse situacijose ir neleidžia neteisėtai patekti į patalpą ar teritoriją.