Visapusiški durų sprendimai mažmeninės prekybos sektoriui

Mažmeninės prekybos sektoriuje taikomi apsaugos sprendimai turėtų sustiprinti kliento patirtį apsiperkant.

Parduotuvės ir prekybos centrai didžiausią dėmesį skiria klientui. Geras aptarnavimas reiškia didelį pasirinkimą ir prieinamumą, užtikrinant, kad yra užkertamas kelias vagims ir įsibrovėliams.

Durų sprendimai ir evakuavimo sistemos turi būti pritaikytos, atsižvelgiant į didelį žmonių ir prekių skaičių, o prieigos kontrolės sprendimai turi suteikti galimybę stebėti ir riboti prieigą prie pastatuose esančių techninių ir aptarnavimo patalpų.

Pagrindinės sritys, kuriose ASSA ABLOY gali pasiūlyti integruotus sprendimus:

Pagrindiniai įėjimai: automatinės stumdomos, sukamos ar pakabinamos durys, dėl kurių parduotuvių įėjimai tampa gražesni ir patrauklesni, ir kurios yra pritaikytos dideliam žmonių srautui, užtikrinant, kad visi pirkėjai galėtų laisvai patekti į parduotuvės vidų.
Personalo zonos: mechaninės spynos personalo zonose sumažina darbuotojams gresiantį pavojų, neleidžiant, kad į jas patektų leidimo neturintys asmenys, o prieigos kontrolės sprendimai užtikrina, kad visiems darbuotojams, įskaitant ir laikinus darbuotojus, įeigos teisė būtų suteikiama, taikant nuotoliniu būdu valdomus saugos identifikavimo sprendimus.
Krovimo patalpos ir sandėliai: prieigos kontrolės ir saugaus tapatybės patvirtinimo sprendimai užtikrina, kad įgalioti darbuotojai galėtų patekti į saugomas zonas, kuriose yra laikomos prekes ar produktai, ir būtų sudarytas prieigos prie inventoriaus sąrašas. Taikant šiuos sprendimus, tiekimo įmonei gali būti suteiktas leidimas pristatyti prekes po darbo valandų, kai pristatant prekes vartai yra atrakinami, tačiau prieiga į visas kitas patalpas yra ribojama.