Saugumo ir prieigos kontrolės sprendimai pramoninėse patalpose

Pramonės ir komunalinių paslaugų sektorius susiduria su įvairiomis saugos problemomis, pavyzdžiui, ekstremaliomis oro sąlygomis, lengvai pažeidžiamų tyrimų ir plėtros, gamybos ir sandėliavimo patalpų apsauga, daugybe įėjimų ir prieigos teisių.

Saugumo reikalavimai gali skirtis, priklausomai nuo įmonės veiklos pobūdžio, pavyzdžiui, tyrimai ir plėtra, kuro ar energijos sandėliavimas, įrangos dydžio bei vietos. Užrakinimo sistemų, įeigos kontrolės ir evakuacijos sprendimai turi suteikti lankstumo, aukštą saugumo lygį ir būti pakankamai tvirti, kad atlaikytų ekstremalias oro sąlygas.

Elektroninės prieigos kontrolės sistemos ir centrinio rakto sistemos konkrečiam asmeniui leidžia tam tikru metu lengvai pateikti į pastatą ar teritoriją, o avariniai išėjimai, mechaninės užraktų sistemos ir užrakinimo įtaisai suteikia saugumo.

Pagrindinės sritys, kuriose ASSA ABLOY gali pasiūlyti integruotus sprendimus:

Pagrindinės teritorijos ir šalia esančių vietų saugumas: prieigos kontrolės sistemos leidžia nuotoliniu būdu iš centrinės vietos stebėti įstaigą ir užtikrinti, kad visų lankytojų prieiga yra kontroliuojama.
Lengvai pažeidžiamos tyrimų ir plėtros, gamybos ir sandėliavimo patalpos: aukšto saugumo lygio ir sprogimams bei ugniai atsparios durys užtikrina žmonių bei įrangos saugumą sprogimo ar gaisro atveju. Padidinto saugumo durys su integruotomis prieigos kontrolės sistemomis yra taip pat labai svarbios ribojant įeigą į teritorijas, į kurias draudžiama įeiti.
Lauko įranga: elektromechaninių užraktų sistemos, mechaninės vidinės ir pakabinamos spynos, suprojektuotos taip, kad jos teiktų apsaugą lauke esantiems objektams, net esant ekstremalioms oro sąlygoms.
Saugos užraktai įrangai: saugos užraktai ir pakabinamosios spynos užtikrina, kad technika ir transporto priemonės nėra valdomos atliekant techninės priežiūros darbus, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.
Avariniai išėjimai: sprendimai, leidžiantys greitai ir saugiai išeiti iš patalpos, naudojant ugniai atsparias durims bei atsarginio išėjimo sistemas, kurios apsaugo žmones ir turtą kritinėse situacijose ir neleidžia neteisėtai patekti į patalpą ar teritoriją.