Užraktų ir saugumo sistemos namams

Spynos ir apsaugos sistemos privatiems namams ir butų kompleksams turi teikti apsaugą nuo įsilaužėlių ir vagių ir jomis turi būtų patogu ir lengva naudotis.

Saugumo sprendimai taikomi namuose, pavyzdžiui, paradinių durų apsauga, naudojant tradicinius mechaninius užraktus ir cilindrus ar pažangias skaitmenines durų spynas ir automatinius cilindrus, turėtų atitikti individualius saugumo, apsaugos ir patogumo reikalavimus. Šie sprendimai taip pat gali apimti vaizdo stebėjimo ir signalizacijos sistemas.

Pagrindinės sritys, kuriose ASSA ABLOY gali pasiūlyti integruotus sprendimus:

Paradinės durys: elektromechaninių užraktų sprendimai bei skaitmeninės durų spynos užtikrina, kad gyventojai galėtų saugiai patekti į privačius namus. Daugiabučių kompleksams taikomi įeigos kontrolės sprendimai, naudojant lustines korteles, siekia apsaugoti gyventojus nuo įsibrovėlių, o techninės priežiūros darbuotojai į pastatą gali patekti nustatytu laiku.
Garažo vartai: garažai gali būti saugojami, naudojant mechanines ar elektromechanines spynas ir signalizaciją, kurią galima lengvai įmontuoti ir kuria paprasta naudotis. Daugiabučių kompleksams yra taikomi įeigos kontrolės sprendimai, naudojant lustines korteles, siekiant apsaugoti gyventojus nuo įsibrovėlių.
Langai: skaitmeniniai ir mechaniniai langų užraktų sprendimai suteikia papildomą apsaugą privatiems namams ir gali būti pritaikyt bet kokio tipo langams.
Signalizacijos sistemos: ant durų ir langų galima įmontuoti laidinę ir bevielę signalizaciją, siekiant visiškai apsaugoti privačius namus.
Kitos sritys: spynos teikia papildomo saugumo visam namui, pradedant nuo garaže esančios įrankių spintelės iki daržinės, neleidžia vaikams patekti į pavojingas zonas ir apsaugo turtą bei nuosavybę nuo vagysčių.