Visapusiško saugumo sistemos viešosiose vietose

Daugybę funkcijų atliekančioms viešosioms vietoms reikalingi lankstūs užraktų ir saugumo sprendimai.

Patikimos durys ir sistemos yra reikalingos ten, kur būtinas didelis saugumas, pavyzdžiui, biuruose, mokymo centruose, sporto aikštelėse ir itin svarbias funkcijas atliekančiose įstaigose, todėl tokiose vietose montuojamos mechaninės spynos bei durų furnitūra ir taikomi elektroniniai sprendimai, tokie kaip signalizacijos ir prieigos kontrolės sistemos, turi būti lengvai integruojami, administruojami ir visada veiksmingi.

Pagrindinės sritys, kuriose ASSA ABLOY gali pasiūlyti integruotus sprendimus:

Pagrindinės teritorijos ir šalia esančių vietų saugumas: prieigos kontrolės sistemos leidžia nuotoliniu būdu iš centrinės vietos stebėti įstaigą ir užtikrinti, kad visų lankytojų prieiga yra kontroliuojama.
Pagrindiniai įėjimai: automatinės stumdomos, sukamos ar pakabinamos durys, kurios yra pritaikytos dideliam žmonių srautui ir kuriose įmontuotos elektroninės prieigos kontrolės sistemos, leidžiančios nuotoliniu būdu iš centrinės vietos stebėti teritoriją, siekiant užtikrinti, kad visų lankytojų prieiga būtų kontroliuojama konkrečiu paros metu.
Administracinės teritorijos: patvarūs ir tvirti specializuoti produktai, tokie kaip centrinio rakto sistemos, prieigos kontrolės sprendimai ar didelio saugumo vidinės ir pakabinamosios spynos, užkerta kelią nesankcionuotai prieigai prie tinklų ar informacijos.
Turto stebėjimas: pažangūs raktų seifai ir spintelės, kurias lengva suderinti su prieigos kontrolės sprendimais, teikia papildomą apsaugą, realiu laiku registruojant veiksmų seką ir ženklinant bei susekant svarbiausią įstaigos turtą.
Avariniai išėjimai: sprendimai, leidžiantys greitai ir saugiai išeiti iš patalpos ir taikomi ugniai atsparioms durims bei atsarginio išėjimo sistemoms, kurios apsaugo žmones ir turtą kritinėse situacijose ir neleidžia neteisėtai patekti į patalpą ar teritoriją.