Inovacijos

Inovacijos yra tolesnio augimo pagrindas. Kaip pasaulinė lyderė durų sprendimų srityje, ASSA ABLOY siekia būti pačia novatoriškiausia.

Inovacijos yra ASSA ABLOY istorijos dalis. Nuo 2005 m. mes padidinome savo tyrimų ir plėtros investicijas 130 procentų ir įdarbinome 1400 produkto dizainerių. Per pastaruosius trejus metus pradėtų tiekti produktų pardavimai sudaro beveik 30 procentų visų pardavimų, o elektromechaninių gaminių, įskaitant automatines durų sistemas, pardavimai nuo 2000 m. padidėjo nuo 20 iki 49 procentų Grupės viduje.

2000 | SEK 14 mlrd.

2013 | SEK 48 mlrd.

 

Mechaniniai gaminiai

 

Įėjimų automatika

 

Elektromechaniniai gaminiai

 

Apsauginės durys

Verta paminėti, kad antrą kartą iš eilės ASSA ABLOY buvo įtraukta į „Forbes“ „100 inovatyviausių įmonių pasaulyje sąrašą“, kuriame 2013 m. užėmė 78 vietą, o 2014 m. – 93 vietą.

Per du dešimtmečius sukaupta patirtis leidžia ASSA ABLOY toliau pirmauti saugumo pramonės plėtros srityje, įdiegiant tvarius, saugius ir patikimus sprendimus.

Aplinką tausojantys produktai ir procesai daug efektyviau naudoja išteklius. ASSA ABLOY gali sumažinti išlaidas ir kurti vertę Grupės ir savo klientų atžvilgiu, pasitelkdama tvarumą kaip neatskiriamą produkto inovacijų proceso dalį.

Mes visaip bandome užtikrinti, kad naujai sukurti produktai kiek įmanoma labiau tausotų energiją. Mūsų tikslas yra sukurti naujas produktų koncepcijas, kurios išspręsti klientų problemas ir sukurtų vertę klientui, taikant tvarius sprendimus ir procesus.

Tokios iniciatyvos kaip Ateities laboratorija, ASSA ABLOY inovacijų inkubatorius, leidžia atitinkamiems suinteresuotiesiems subjektams bendrauti su ekspertais bei aptarti saugumo tendencijas ir daryti tiesioginę įtaką produkto vystymui.